• Пн-Пт:09:00-18:00
  • +38 (050) 330-93-20
  • +38 (032) 240-31-55

Сервісна служба

+38(050)-371-51-00

Сайт для бізнесу

Системи зворотнього осмосу


Cистема зворотнього осмосу Ecosoft P'URE

Cистема зворотнього осмосу Ecosoft P'URE

Екософт P'URE це іноваційна 6-ти ступенева система зворотнього осмосу для індиві..

7599.00 грн.

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50. Зворотний осмос - суч..

6590.00 грн.

Система зворотнього осмосу Ecosoft P'URE AquaCalcium

Система зворотнього осмосу Ecosoft P'URE AquaCalcium

Смачна вода, насичена кальціємЗворотний осмос - найдосконаліша технологія очищен..

9990.00 грн.

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standard 5-50

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standard 5-50

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standard 5-50 Принцип роботи філь..

3669.00 грн.

 Система зворотнього осмосу  Ecosoft Standart 6-50 M з мінералізатором

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standart 6-50 M з мінералізатором

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standart 6-50 M з мінералізатором. При..

4089.00 грн.

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 6-50 M з мінералізатором

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 6-50 M з мінералізатором

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 6-50 M з мінералізатором.  ..

6990.00 грн.

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50 P з насосом

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50 P з насосом

Система зворотнього осмосу Ecosoft Absolute 5-50 P з насосом. Зворотний..

9590.00 грн.

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standart 5-50 P з насосом

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standart 5-50 P з насосом

Система зворотнього осмосу Ecosoft Standart 5-50 P з насосом. Даний фільтр р..

5799.00 грн.

Показано з 1 по 8 з 8 (всього 1 сторінок)
Системи зворотнього осмосу

Зворотній осмос – технологія очищення води яка використовується ще з 1970-го року. Даний метод використовують для очистки води, отримання питної води з морської, отримання надзвичайно чистої води для медицини, промисловості та для інших потреб. Використовуючи фільтр зворотнього осмосу ви поліпшите не лише стан вашого здоров'я, а й допоможе на довгий час зберегти вашу побутову техніку, яка так страждає від теперішньої хлорованої та багатою на залізо звичайної води. Система зворотнього осмосу на початку свого існування була настільки дорогим задоволенням, що тільки хороші, стійкі компанії могли дозволити собі цю розкіш, тепер же в сучасний час враховуючи всі чинники, кожен бажаючий може придбати для себе такий апарат. Воду, яка оброблена такою системою можна назвати однією з найчистіших у світі, з неї видаляються всі бактерії та забруднені частинки, після чого вона прирівнюється до чистої сльозі. Вибір відповідного саме для Вас цього товару Вам допоможуть зробити наші консультанти, які професійно допоможуть Вам та врахують всі можливості. 

Опис процесу

Осмос – це цілком природній процес. У випадку коли дві рідини з різним вмістом розчиненої солі розділені напівпроникною мембраною, тобто мембраною, через котру рідина може проходити тільки в одному напрямку, то вона перетікатиме із більш низької концентрації до більш високої. Фактично процес зворотного осмосу це примусове перетікання рідини із більш концентрованого стану до менш, або іншими словами від забрудненої рідини до чистої. Самим розповсюдженим методом використання процесу заворотного осмосу все ще залишається перетворення соленої води в чисту питну воду.

Побутове використання

Вперше система зворотнього осмосу у вигляді побутового фільтра для води була сконструйована у США. В перші роки населення із недовірою ставилось до цього фільтру, але велика кількість позитивних відгуків та низька ціна очищеної води сприяли швидкому розповсюдження фільтрів зворотнього осмосу по світу. А в кінці 1990-х перші системи зворотнього осмосу почали поступати на ринок України.

Модифікація

Фільтр зворотнього осмосу може мати різні модифікації, але самим розповсюдженим варіантом являється п’ятиступенева система очистки води. Система складається із трьох фільтрів попередньої очистки, мембрани і так називає мого пост-фільтра. Такі фільтри для очистки води виготовлюються вже давно. Деякі виробники комплектуються свої фільтри для очистки води мінералізатором, який насичує воду корисними для людини мінералами.

В каталозі інтернет магазину Voda-Lviv.com ви можете в любий час купити системи зворотнього осмосу таких виробників Atoll, Ecosoft, Filter1, Aquafilter, Наша Вода. Зробити замовлення надзвичайно просто, зателефонуйте нам, або заповніть електронні заявку. Наші менеджери обов’язково з вами зв’яжуться, щоб уточнити замовлення на систему зворотнього осмосу та вартість фільтра для води. Всього через кілька днів ми доставимо ваше замовлення в любий регіон України.
Запрошуємо в наш інтернет магазин Voda-Lviv.com . Ви самі переконаєтесь -  що придбати фільтр зворотнього осмосу для води на нашому сайті — значить вибрати якість, надійність та доступність.
Також можете відвідати наші магазини та придбати систему зворотнього осмосу у Львові.