• Пн-Пт:09:00-18:00
  • +38 (050) 330-93-20
  • +38 (032) 240-31-55

Сервісна служба

+38(050)-371-51-00

Сайт для бізнесу

Про нас

Інтернет магазин voda-lviv.com це проект, створений компанією «ЗІКО» для економії часу та грошей наших клієнтів. Сидячи за компютером Ви можете знайти та замовити потрібну систему очистки води чи інший продукт який пропонує компанія. Також Ви можете зателефонувати до нас в офіс і кваліфіковані менеджери допоможуть підібрати потрібний та оптимальний продукт. Також діє система знижок для постійних клієнтів, та доставка товару.

Компанія «ЗІКО» започаткована у жовтні 1993 року.

Основною метою на початку створення компанії було вирішення актуальної проблеми для міста Львова – водопостачання. Гасло «ЗІКО» - «Все для води !» містить у собі поняття «Вода без проблем і обмежень в любому місці та в любий час». Фірма не лише зберегла себе у непростий час становлення і перемін, а й досягла високого рівня успіху не лише на теренах львівщини а й далеко за межами.

«ЗІКО» стала компанією з великою кількістю партнерів в Україні та за її межами, командою однодумців з цікавим минулим і чудовими майбутніми перспективами.

Вже майже 20 років основа діяльності нашої фірми – постачання на український ринок якісного обладнання для систем водопостачання , опалення, каналізації , кондиціонування та вентиляції від провідних світових фірм та підприємств. Ми постачаємо та обслуговуємо насосне обладнання передових світових фірм таких як: «WILO», «PEDROLLO».

Фірма «ЗІКО» займається комплексним вирішенням важливої і актуальної проблеми сьогодення - фільтрації води. Від підбору необхідного фільтраційного обладнання до повного монтажу систем замовнику, та подальшого його обслуговування.

У нас Ви зможете придбати різноманітні фільтри від простого фільтра-глечика для кухні в своїй квартирі або будиночку, до промислової системи очищення води для заводу або будь-якого підприємства.

Наші партнери у цій сфері діяльності: «Екософт», «BRITA».

Крім цього у широкому асортименті пропонується допоміжне та супутнє обладнання: пластикові баки для накопичування і запасу води італійського «ELBI» та українського «Укрхімпласт» виробництва, гідроакумулятори та гідрокомпенсаційні баки, електричні водонагрівачі проточної та акумулятивної дії.

Наші спеціалісти допоможуть Вам грамотно підібрати необхідне обладнання від установки насосів, фільтраційного обладнання до вентиляції або кондиціонування приміщень. А також у майбутньому вирішувати всі питання які будуть повязані з нормальним, довготривалим функціонуванням цього обладнання.

Політика компанії ґрунтується на засадах збереження кожного нашого клієнта та на постійному пошуку нових. Фірма «ЗІКО» не зупиняється на досягнутому і постійно знаходиться у пошуку нових напрямків діяльності для максимального забезпечення всіх вимог наших існуючих і потенційних клієнтів.

Працівники компанії завжди готові до діалогу і раді бачити серед своїх партнерів та клієнтів зацікавлених у взаємовигідній співпраці виробників, представників виробника, споживачів, для яких підприємство з майже двадцятирічною історією є гарантом надійності, втіленням професійного рівня та підтвердженням сталих традицій успішної роботи і співпраці.